Sıkça Sorulan Sorular

1. Mocaco Coffee'den aldığım ürünler, teslimata kadar bozulur mu?

Mocaco Coffee’de kahve ürünleri, tam istediğiniz şekilde taze olarak öğütülür ve size ulaşana kadar tazeliğini koruması için teslimat firmasına kilitli ambalajlar içerisinde iletilir. Bu nedenle tazelik garantisi ile satışa sunduğumuz ürünlerimiz, teslimat süresince kesinlikle bozulmaz. 

2. Kahve çeşitleri için en doğu saklama koşulları nelerdir?

Kahve çeşitlerini Mocaco Coffee’nin kilitli özel ambalajlarında muhafaza edebilirsiniz. Ancak hava almayan, vakumlu bir kap içerisinde sakladığınız takdirde kahvelerinizin raf ömrü uzayacaktır. 

3. Kahveleriniz ne kadar süre bozulmadan dayanır?

Hava almadan doğru bir şekilde muhafaza edildiği takdirde Mocaco Coffee kahve seçenekleri, 6 aya kadar bayatlamadan tazeliğini koruyacak ve lezzetini sizin için saklayacaktır.

4. Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Mocaco Coffee üzerinden vermiş olduğunuz siparişiniz, eğer teslimat adresi Ankara içinde ise siparişi tamamladığınız gün içerisinde adresinize ulaştırılır. Ankara dışına ulaştırılacak ürünler ise siparişinizle aynı gün, anlaşmalı kargo firmasına sevk edilir.

5. Ödeme seçenekleri nelerdir?

Teslimat adresinin Ankara sınırları içinde olduğu siparişlerde online ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Kapıda ödemeler, Mocaco Coffee’nin kendi kuryeleri tarafından gerçekleştirilir.

6. Ürünleriniz hakkında nasıl yorum bildirebilirim?

Satın almış olduğunuz Mocaco Coffee için bize geri bildirimde bulunmanızdan mutluluk duyarız. Görüşlerinizi ilgili ürün sayfasına yorum olarak yazabilir veya dilerseniz iletişim sayfamız üzerindeki formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

Ayrıca Mocaco Coffee’nin Instagram, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden de görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

7. İndirim ve kampanyalarınızdan nasıl haberdar olabilirim?

Özel gün ve dönemlerde hayata geçirdiğimiz indirim ve kampanyalardan haberdar olmak ve Mocaco Coffee ürünlerine avantajlı bir şekilde ulaşmak için Mocaco Bülten’e abone olabilirsiniz. Bunun için sayfanın altında bulunan Mocaco Bülten alanına e-posta adresinizi girip “Gönder” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

8. İade koşullarınız nelerdir?

İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizde Mocaco Coffee’nin sorumlu olduğunu düşündüğünüz bir problem (sevkiyat sorunları, ambalajdan kaynaklanan olumsuzluklar, yanlış öğütülmüş ürün vb.) ile karşılaştığınız durumda iletişim formu üzerinden veya çağrı merkezi hattını arayarak bizimle iletişime geçiniz. İşletmemizden kaynaklanan sorunlarda hesabınıza ücret iadesi yansıtılacaktır.