Franchise

Franchise

Kahve sektörü son yıllarda ülkemizin yüksek kazanç kaynaklarından biridir. Mocaco Coffee açmak isteyen yatırımcılarımız için; tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz ile Mocaco Coffee’yi seçmenizin avantajlarını aşağıda sizlere sunuyoruz. 

  • Kâr oranı yüksek olan sektörlerden biri kahve sektörüdür. Mocaco Coffee gerek ürün kalitesi, gerekse eğitimli çalışma arkadaşları ve dekorasyonu ile sizlere yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkanı sunar. Anlaşma öncesi verilen bilgilerle yatırımınızın nasıl kazanca dönüştüğü anlatılır.
  • Mocaco Coffee emlak seçimindeki sektörel tecrübesiyle yatırımınızı en doğru lokasyona yapmanızı sağlar.
  • İnşaat / Proje : Doğru lokasyon tercihinden sonra profesyonel mimari ekibimiz mekan tasarımının ve planının ayrıca kahve sektörüne uygun bar tasarımının bulunduğu bir dosya sunar. Bu dosya da en ince ayrıntısına kadar kahve ekipmanları, inşaat malzemeleri, dekor ürünleri içeren bir liste bulunur. Yatırım yapılacak Mocaco Coffee nin proje çizimi yapıldıktan sonra yatırımcımızın isteği üzerine anahtar teslim veya proje teslim seçeneği sunar.
  • Mocaco Coffee şubelerinde misafirleri tarafından beğenilen kahvelerini ve üretimini kendisinin yaptığı pastalarını en uygun fiyata alma imkanı sağlar.
  • Eğitim departmanı; sizlere sektörde önemli olan kahve ve yiyecek hazırlama, barista ve servis eğitimi, müşteri ilişkileri, dükkan yönetimi, yöneticilik gibi konularda eğitimler sunarak yapmış olduğunuz yatırımınızla ilgili her detayı sizlere sunmuş olur. Doğru kahveyi doğru ekipmanlar ile nasıl sunacağınız konusunda yardımcı olmuş olur.
  • Mocaco coffee başta aromalı ve yöresel kahveleri olmak üzere, özel bitki çayları, 3. Nesil kahveleri ile beraber misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz çeşitli enfes tatlılar sunar. Bunun yanı sıra belirlenen lokasyona göre misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz yemek ve kahvaltı seçenekleri de sunar.
  • Operasyonel ve uzman destek sağlar. Açılış öncesi süreçten başlamak üzere ilk siparişinizi vermenizden, pazarlama ve eğitim konularına kadar birçok süreçte, şube de sizinle beraber çalışır.
  • Şubenize düzenli olarak yapılan ziyaretler ile Mocaco Coffee nin yüksek standartlarını her seferinde gösterebilmek için, ürün kalitesi, ekipman kontrolü, servis, müşteri ilişkileri, satış, temizlik ve hijyen ile ilgili konularda denetim yapılır. Ayrıca şubelerdeki standardı korumak ve kurumsal bir firma olmak için her ay ‘ gizli müşteri’ denetimleri yapılır ve buna istinaden sizlere geri bildirimlerde bulunulur.
  • Açılacak olan her Mocaco Coffee şubesi için o şehrin veya semtin koşullarına uygun reklam çalışmaları yapar ve tüm misafirlerine duyurur. Mocaco Coffee’nin en özen gösterdiği konulardan birisi açılış olduğu için reklam ve organizasyon departmanı ile yeni franchise şubesinin açılmasını sağlar. İhtiyaç duyulan her alan da size reklam desteği sağlar.