Hakkımızda

1993 yılında kurulan LİVA PASTACILIK, pasta ve yiyecek sektöründe kurumsal bir firma haline gelmiştir. Liva pastacılığın kurucusu olan Reyhan Hacıosmanoğlu, gıda sektöründe pasta ve yiyecek yelpazesini genişleterek MOCACO COFFEE ile 2008 yılında kahve sektörüne girmiştir.

Ankara’daki kahve sektörünün ilklerinden olan MOCACO COFFEE 12 Ocak 2008 de jazz müziği eşliğinde muhteşem bir açılışla kapılarını kahve severlere açmıştır. Asıl hedefimiz kahve aşkını misafirlerimize yansıtmak ve ev rahatlığını yansıtmaktır. Konseptimiz de buna göre tasarlanmıştır. Açıldığımızdan günümüze dek gerek servis kalitesi, gerek ürün kalitesine önem verdiğimiz için, turizm otelcilik mezunu servis elemanları ve seçkin baristalarla çalışmaktayız.

Özenle seçilmiş dünya kahveleri, özel bitki çaylarının yanı sıra özenle ve günümüz damak tadına hitap eden yemeklerimiz ve enfes tatlılarımızla misafirlerimize hizmet verirken 2014 yılından itibaren MOCACO BREW olarak 3. Nesil kahvelerimizi de misafirlerimize sunmaktayız.

 

MİSYON

Kalitemizden ödün vermeden özenli sunumlarımızla kahvelerimizi ev sıcaklığı ortamında misafirlerimizle buluşturmak.

VİZYON

Profesyonel ekip ve ekipmanlarla kahvelerimizi bir araya getirip dünya markası olmak.